1017

Amglos

Opis produktu                 

          Środek do polerowania,czyszczenia i pielęgnacji ALUMINIUM i stali.

Amglos to wieloskładnikowy środek do kompleksowej pielęgnacji aluminium. Zawiera w składzie środki myjące pozwalające czyścić lub polerować bez wcześniejszego czyszczenia. W zimie czyszczenie pozwala na zapobiegnięcie powstawaniu wżerów od soli. W składzie znajdują się również środki do polerowania dobrane pod kątem zapewnienia jak najlepszego efektu w jednym kroku - bez potrzeby wcześniejszego oraz późniejszego polerowania po paście AMGLOS. 

Niezastąpionym wręcz składnikiem naszej pasty jest wosk polimerowy który zabezpiecza wypolerowaną powierzchnię przed zbyt szybkim utlenianiem, niesprzyjającymi warunkami pogodowymi itp.

 

 

 

Obszar zastosowania             

Do pielęgnacji aluminium, stali nierdzewnej i metali kolorowych. .Do pielęgnacji polerowanych felg aluminiowych, zbiorników, wydechów, tłumików, poręczy, stopni, blach, osłon, rur itp.

 

 

 

 

Zastosowanie                       

     AMGLOS nakładać w małych ilościach na ściereczkę lub gąbkę i rozcierać na powierzchni. Następnie polerować czystą szmatką lub mechanicznie polerką oraz filcowym lub innym twardym talerzem polerskim.

Produkty powiązane

5 inne produkty w tej samej kategorii

Do felg i opon

Nasz kanał Youtube